Jste zde

Domů » Bonitace

Seznam bonitovaných jedinců (BT)

BONITACE 2019

Mladá Boleslav 8.5.2019, posuzovatel: Antonín Mudra

Psi:

VALDO Beauty Gremlins (Zuran´s  5th Avenue x Sweet Embrane Beauty Gremlins), Kučerová Iveta

CEDRIK Bludný kámen (Xellus od Kopce Zebína x Dolores Ideal Boston), Hlawiczková  Vladimíra

HULK Winning Angel (Hilltops B´Cuz I´M Royal x Solace Irina Shayk 4 Winning Angel), Pultarová Nela

Feny:

TEQUILA TASTE Harpagon (Candy Man Ad Captandum x Elizar Janda), Bůžková Marta

UBAKA od Kopce Zebína (Boston Style Again The First x Sendy Idol Park), Haniková Šárka

VÍLA ZVONILKA od Kopce Zebína (Downtown 5th Avenue x Nikol od Kopce Zebína), Konečná Marta

CIARA Manor Bohemia (River Dancer de Mandraka x Priscilla de Mandraka), Švachová Lucie


Praha 17.3.2019, posuzovatel: Antonín Mudra

Psi:

JACK von Bursík (Verdell od půlnočního slunce x Fanny von Bursík)

Feny:

TRY IT ON MY OWN Kontekst (Boston style Time Black Diamont Dazzling x I‘M Material Girl Kontekst)

TYRION od Kopce Zebína (Bright&Brindle‘s In It To Win It  x Kiss me Honey Arwin)

VESNA Beauty Gremlins (Zuran‘s 5TH Avenue x Sweet Embrane Beauty Gremlins)

IRIS z Ksiesstwa Ciezyńskiego (Mefisti Tex Merkana x Devi z Ksiestwa Ciezyńskiego)

PIKANT STORY Beauty Gremlins (Vikomt de Valmont x Khalessi z Grodu Warsa i Sawy)


BONITACE 2018

Praha 1. 12. 2018, posuzovatel: Kubeš Robert

 Psi:

 Armando Mini Joker (Hossi Dog- Lome x Ketty z Vikiluxu)

 Blossom Bud Petrinstar (Bright & Brindle´s in It To Win It  x Angelina Petrinstar)

 Fairy Player Tokelau (Boston Style Calisto and His Magic Charm x Cabanterra Fiordiligi)

 Heartily Knocknout  (Campbell Smooth Criminal x Heartily Game On) 

 Lucky od Kopce Zebína (Kashmere´s New Kid In Town x Flynn od Kopce Zebína) 

Ted The Greates od Kopce Zebína (Bright & Brindle´s in It To Win It x Kiss me Honey Arwin)

  

 Feny:

 Cindy Battle Dog (Bart z Ostrova Baber x Gili Dog-Lome)

 Ginger Haprakme (Verdel od Půlnočního slunce x Amanda Haprakme)

 Moiry Nová Fanfára (Homer x Zumba Nová Fanfára)

 Murey Dog – Lome (Ramon Rene Ewabo x Christi Dog-Lome)

 Need Your Lowe Awin (Bright & Brindle´s in It To Win It x Key to my Heart Arwin)

  

Mladá Boleslav 15. 9. 2018, posuzovatel:  Kučera Tomáš

Psi:

Dijon Sweet Bazl (Carrey Rafonda x Darina od Libušiných lázní);

Famous Dancer Tokelau (Boston Style and His Magic Charm x Cabanterra Fiordiligi); 

Nauru Balader (Explozen´s Mickey Finn x Happy Angel Balader);

O´Neill od Půlnočního slunce (Time Traveler to De-Will Tam-Ra´s x Mathio Maid You Look);

Rocco z Kulíkova (Diesel od Půlnočního slunce x Nikita z Kulíkova);

 

Feny:

Agáta z Věnného města (Explozen´s Mickey Finn x Bloody Mary z Podmoráně);

Bellis Petristar (Bright & Brindle´s In To Win It x Angelina Petrinstar); 

Brillance Biscuit Carallsa (Kashmere´s New Kid In Town);

Butterfly Petrinstar (Bright & Brindle´s In To Win It x Angelina Petrstar);

Dukatella Sweet Bazl  (Carrey Rafonda x Darina od Libušiných Lázní);

No One But You Arwin (Bright & Brindle´s In To Win It x Key toMy Heart Arwin);

Oh La La Arwin (Clown Campbell Ballonek x Hundred of Kisses Arwin);

Only One od Půlnočního slunce (Time Traveler to De Will Tam-Ra´s x Matihio Maid You Look);

Sybilla z Kulíkova (Jabo´s Golden Jack Sparrow x Nathali z Kulíkova);

Tabaka Balader (Xellus od Kopce Zebína x Ottavia Balader);

Také Your Destiny od Kopce Zebína (Bright & Brindle´s  In To Win It x Kiss me Honey Arwin);

Talon od Kopce Zebína (Bright &Brindle´s In To Win It x Kiss me Honey Arwin);

Tamriel od Kopce Zebína (Bright & Brindle´s In To Win It x Kiss me Honey Arwin);

Tryndamere od Kopce Zebína (Bright & Brindles In To Win It x Kiss me Honey Arwin);

 

Mladá Boleslav 8. 5. 2018, posuzovatel: Kučera Tomáš

Psi:

Bulberry Manor Bohemia (Luxury Dog´s King Ashley Bee x Nutty - Nuts de Mandraka); 

Lester z Laderova (Eren von Bursík x Chaga z Laderova), 

Bailyes Manor Bohemia (Luxury Dog´s  King Bee x Nutty - Nuts de Mandraka);  

 

Feny:

Barča Boston Dragon (Explozen´s Mickey Finn x Cherry z Kamenné ulice); 

Bee Manor Bohemia (Luxury Dog´s King Ashley Bee x Nutty - Nuts de Mandraka); 

Bibienne Manor Bohemia (Luxury Dog´s King Ashley Bee x Nutty - Nuts de Mandraka); 

Bonnie Manor Bohemia (Luxury Dog´s King Ashley Bee x Nutty - Nuts de Mandraka);

Febie Dvorná Lípa (Clown Campbell Baloonek  x Gracey od Kopce Zebína); 

Glenda Haprakme (Verdell od Půlnočního slunce x Amanda Haprakme);

Gerda Haprakme (Verdell od Půlnočního slunce x Amanda Haprakme);

Lafy z Laderova (Eren von Bursík x Chaga z Laderova);

Leila z Ksiestwa Cieszynskiego (Mefisto Tex Merkana x Kori z Ksiestwa Cieszynskiego);

Mirabele od Půlnočního slunce (Jabo´s Golden Jack Sparrow x Fantestic Fran od Půlnočního slunce);

Sati z Ksiestwa Cieszynskiego (Guard of Nimiloxus x Tina Ksiestwa Cieszynskiego);

 

Praha 17. 3. 2018, posuzovatel Kučera Tomáš

Psi:

Bastien Boston Dragon (Explozen´s Mickey Finn x Cherry z Kamenné ulice); 

Bruno Bulface (Baddy - Dasty Diamont Moravia Boston x Allie from Windy Mill); 

Union Jack Noble Bravehaearts (Johnlees Lil Man Of Noble Braveheart  x Carrera Vigor Gemin); 

 

Feny:

Alavis Viktoria Diamond Star (Diesel od Půlnočního slunce x Viki z Kamenné ulice); 

Amalia Lia Boccaro (Artaban Baloonek x Henrieta Angel Balader); 

Amanda Viktoria Diamond Star (Diesel od Půlnočního slunce x Viki z Kamenné ulice); 

Chichiripa Annabelle ,,The Scalper“ Ingalis (Hessenvilla´s Veni Vidi Vici x Boston Kaibos Cotton Candy); 

Laura z Vikiluxu (Vico Cherí pod Měndou  x  Chalkiopé Sweet pod Měndou), 

Lusy z Laderova (Eren von Bursík x  Chaga z Laderova); 

Pistachio od Kopce Zebína (Campbell Clan´s Lamburgini Legacy x Sendy Idol Park);  

Princess Elza od Kopce Zebína (Campbell Clan´s Lamburgini Legacy x  Sendy Idol Park); 

 

BONITACE 2017

 

Praha 9. 12. 2017, posuzovatel: Tomáš Kučera

Psi:

Achát z Kamenné ulice (Kc's Jumping Jack Flash x Nessie z Kamenné ulice), Kudrličková Jana

Casper Haprakme (Verdell od Půlnočního slunce x Amanda Haprakme), Malý Zdeněk

Downtown 5th Avenue EQ (MTBView and Dorkays no Tell Motel x EQ Hot Djang!), Trýzubská Gabriela

Feny:

Ashley z Perlového údolí (Verdell od Půlnočního slunce x Avanti Star of Boston), Holásková Blanka

Beauty Bonny Angel of Bohemia (Explozen´s Mickey Finn x Ebony Kary-Přílepy), Kobrová Dana

Blueberry Angel of Bohemia (Explozen's Mickey Finn x Ebony Kari-Prilepy), Jindřich Martinec

Darkenss Lady Tokelau (Kennedy´s Special Story Bee x Cabanterra Fiordiligi), Novotná Pavlína

Railly Aldebaran Taurus (Uppy od Kopce Zebína x Anabel Rafonda), Píchová Radka.

 

Mladá Boleslav 2.9.2017, posuzovatel: Iuza Beradze

Psi:

Ireneus von Bursík (Connan Rafonda x Cassidy Simply Stunning), Smutná Gabriela;

Julian z Vikiluxu (Bart z Ostrova Baber x Chalkiopé pod Měndou), Křížová Kristýna;

Rico Adebaran Taurus (Uppy od Kopce Zebína x Anabel Rafonda), Zouharová Adéla;

 

Feny:

Greta Boss Pharlap (Akin Hart Dog x Dajana Pharlap), Vávrová Martina;

Caramela Sweet Bazl (Uppy od Kopce Zebína x Darina od Libušiných Lázní), Drmelová Pavla;

Rosy Balader (Kashmere´s New Kid In Town x La Lolita Lexi Balader), Drábková Lucie;

Dolores Ideal Boston (Aaron Rafonda x Phoebe Idol Park), Klimeš Martin;

Coco Ideal Boston (Record Breaker Beauty Gremlins x Aida Ideal Boston), Grohová Jindřiška;

Daisy Ideal Boston (Aaron Rafonda x Phoebe Idol Park), Grohová Jindřiška.


Mladá Boleslav 8.5.2017, posuzovatel: Antonín Mudra

Psi:

Edar Haprakme (Verdel od Půlnočního slunce x Amel od Libušiných lázní), Feřteková Vladimíra;

Felix von Bursík (Uppy od Kopce Zebína x Kami z Laderova), Smejkal Kamil;

Oliver z Kulíkova (Artbobo Washington x Jollie z Kulíkova), Vedrová Jitka;

 

Feny:

Alison Iraheta Amerikan Stars (He´s a Pirate Told x Kochliwa Panna z Czaňca), Stojanová Olga;

Debbie Foitova Fanfara (Elvis Presley du Grand Fresnoy x Joliet Nova Fanfara), Vít Ivan;

Honda von Bursík (Eren von Bursík x Kami z Laderova), Ing. Bursíková Adéla;

Ingrid von Bursík (Connan Rafonda x Cassidy Simply Stunning), Ing. Bursíková Adéla;

Marsi od Kopce Zebína (Kashmere´s New Kid In Town x Giuliana Balader), Koubková Bohuslava;

Mathio Maid You Look (Beaconfell Big Brother x Donmar Flirty Flora At Mathio), Kolářová Karla;

Minnesota Balader (Expozen´s Mickey Finn x Delphi Balader), Prouzová Pavlína, Konečná Marta;

Nikol od Kopce Zebína (Clown Campbell Baloonek x Kiss me Honey Arwin), Trýzubská Gabriela;

Soraya Simply Beatiful de Mandraka (Cameron Beauty Gremlins x Geraldina de Mandraka), Čekanová Markéta;

Sugar Baby de Mandraka (Cameron Beauty Gremlins x Geraldina de Mandraka), Batalová Leona;

 

Praha 19.3.2017, posuzovatel: Antonín Mudra

Psi:

Dee Simply Stunning (Kashmere´s New Kid In Town x EQ Simply Sunning at Nottting Hill), Krhovský Oldřich;

 

Feny:

Bali Haydée‘s Kingdom (Verdell od Půlnočního slunce x Konny Flower pod Měndou), Molitorisová Šárka;

Dianka Foitova Fanfára (Elvis Presley du Grand Fresnoy x Joliet Nová Fanfára), Šanderová Lenka;

Miami od Kopce Zebína (Kashmere´s New Kid In Tovn x Giuliana Angel Balader), Bravenec Milan;

Q´Midnight Sun Balader (Jabo´s Golden Jack Sparrow x Julieta Unikatin Balader), Kolářová Karla;

Vienetta z Kamenné ulice (Explzen´s Mickey Finn x Odry z Kamenné ulice), Mašlonková Dagmar;

Winie z Kamenné ulice (Explozen´s  Mickey Finn x Odry z Kamenné ulice), Habánová Pavla;

 

BONITACE 2016

Praha 26. 11. 2016, posuzovatel: Antonín Mudra

Psi

Aslan Petrinstar (Atrey od Malého vrchu x Deborah od Libušiných lazní), Hušková Nikola

Buraque Jack Tokelau (Jabo´s Golden Jack Sparrow x Franceska Kolinea), Tyrpeklová Marie

Hoper Dog- Lome (Mickey z Ostrova Baber x Darica Dog-Lome), Šebková Kristýna

Oliver z Čertovej záhrady (Ax Dagbej x Hessi z Čertovej záhrady), Kiseláková Lucie

Sheridon Smooth Perla Brzeszcz (Ivo of Dreams Become a Reality x Cheryl Perla B.z Laderova), Grygarová Denisa

Wilík z Kamenné ulice (Explozen´s Mickey Finn x Odry z Kammené ulice), MVDr. Rouseková Eva

Zakin Dog-Lome (Akin Hart Dog x Emma Dog-Lome), Imlauf Pavel

 

Feny

Aila Sametka (Xelux od Kopce Zebína x As a Dream Simply Stunning), Adamcová Petra

Amillia Spledid Mate (Dewil Bost Untis x Gaja Grandessa Rozárka), Hnudová Jana

Angelina Petrinstar (Atrey od Malého vrchu x Deborah od Libušiných lázní), Bc. Rambousková Jana

Bibi Haidée´s Kingdom (Verdel od Půlnočního slunce x Konny Flover pod Měndou), Koubová Vladimíra

Fanny von Bursík (Uppy od Kopce Zebína x Kami z Laderova), Ing. Bursíková Adéla

Fausta Nová Fanfára (Prince William of Chicagos Beauties x Monterey Nová Fanfára), Holzapflová Miroslava

Fifinka von Bursík (Uppy od Kopce Zebína x Kami z Laderova), Ing. Bursíková Adéla

G´selfie Kari-Přílepy (Hilton z Kulíkova x Elba Kari-Přílepy), Bubeníčková Jana

Leitha od Kopce Zebína (Kashmere´s New Kid In Town x Flynn od Kopce Zebína), Samek Jaroslav

Ottavia Balader (Gold Dust der Gardiens du Bois Clerbault x Viktory Lane Guardian  Angel), Konečná Marta

Uma z Kamenné ulice (Brik z Kamenné ulice x Fatyma z Kamenné ulice), Vacková Iva

Viki z Kamenné ulice (Explozen´s Mickey Finn x Gwen z Kamenné ulice), Šidelka Jůlius

Viktorie z Kamenné ulice (Explozen´s Mickey Finn x Odry z Kamenné ulice), Ťoupalík Karel

Vivien z Kamenné ulice (Explozen´s Mickey Finn x Gwen z Kamenné ulice), Ťoupalík Karel

Weneta z Kamenné ulice (Explozen´s Mickey Finn x Odry z Kamenné ulice), MVDr. Rouseková Eva

 

Mladá Boleslav 4. 9. 2016, posuzovatel: Naďa Klírová

Psi

River Dancer de Mandraka (Heartily Blackout x Go-Go Girl de Mandraka), Carvová Zuzana

Wild Legend Beauty Gremlins (Gold Gelb Box Baro Boss x Cantana of Beauty Gremlins), Pohořalá Martina

 

Feny

Nathali z Kulíkova (AX Dagbey x Jollie z Kulíkova), Vedrová Jitka

Ococa Balader (Gold Dust des Gardiens du Bois Clerbaut x Victory Lane Guardian Angel), Trýzubská Gabriela

Priscilla de Mandraka (Primo Cavaliere x Farah de Mandraka), Carvová Zuzana

 

Mladá Boleslav 8. 5. 2016, posuzovatel: Tomáš Kučera

Psi

Damon Simply Stunning (Kashmere´s New Kid In Town x Eq Simmply Stunning at Notting Hill), Smolová Daniela

Gejzír Nová Fanfára (Prince William of Chikagos Beautiles x Zumba Nová Fanfára), Pleskačová Stanislava

Teddy z Kamenné ulice (Kashmere´s New Kid In Town  x Karmen z Kamenné ulice), JUDr. Alan Vitouš

Tris z Kamenné ulice (Kashmere´s New Kid In Town x Karmen z Kamenné ulice), Straka Vojtěch

 

Feny

Abigage Boston Dragon (Explozen´s Mickey Finn x Cherry z Kamenné ulice), Zunová Alexandra

Blood Marry z Podmorane (Timmy Frenki pod Měndou x Daya Dazzly Rozárka), Subrtová Krystyna

Clementina Star of Boston (Dinner Jacket Enjoj the Day x Rockie od Půlnočního Slunce), Kučerová Veronika

Joplin Balader (Xellus od Kopce Zebína x Victory Lane Guardian Angel), Husková Adéla

Kaa Elli od Kopce Zebína (Kashmere‘s New Kid In Town x Guliana Angel Balader), Vaňková Lucie

Kait Klassik Juhzana (Ragtime Beauty Gremlins x Kait Klasik Harizma), Smolová Daniela

Knoxville od Kopce Zebína (Kasmere‘s New Kid In Town x Guliana Balader), Štěpničková Petra

Sendy Idol Park (Kashmere‘s New Kid In Town x BB Peeble Idol Park), Trýzubská Gabriela

 

Praha 20. 3. 2016, posuzovatel: Antonín Mudra

Psi

Garp Kari-Přílepy (Hilton z Kulíkova x Elba Kari-Přílepy), Nedbálková Olga

 

Feny

Cinda Hamiko (Bart z Ostrova Baber x Ywonn z Lejancu), Flégrová Jana

Dee Dee Haprakme (Verdel od Půlnočního slunce x Amel od Libušiných lázní), Kuníková Lucie

Fantastic Fran od Půlnočního slunce (Kc‘s Jumping Jack Flash x Weslie od Půlnočního slunce), Berounská Markéta

Nutty-Nuts de Mandraka (EW 14 Cameron Beauty Gremlins x Cloe Angel Lady de Mandraka), Cavrová Zuzana

Roxy z Kamenné ulice (Brik z Kamenné ulice x Fatyma z Kamenné ulice), Sedláková Milena

Yokohama Lakonda (Emír Emi Stars x China Gerl z ostrova Baber), Janeček Zdeněk

 

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).