Sponzoři klubové výstavy

logologo

           

Jste zde

Domů » Výstavy » Klubový šampión

Seznam klubových šampionů - boston terrier

 

Klubový šampion 2015

 

Psi

 

CAMBELL CLAN´S  LAMBURGINI LEGANCY, Košina Petr

 

JOLLY  JOKER  Z KULÍKOVA, Veverová Kristýna

 

EDIE BLACK PAW  OD KOPCE ZEBÍNA, Costantini Martina

 

ARTABAN BALOONEK, Čejková Renata

 

Feny:

 

FRANCESKA KOLINEA, Pohořalá Martina

 

GRETA KOLINEA, Pohořalá Martina

 

JOLLIE  Z KULÍKOVA, Vedrová Jitka

 

IKONA Z KULÍKOVA, Vedrová Jitka

 

AMAZING ARYA PRO NIKA, Cihelková Vladimíra

 

ANGELICA  Noční strážce, Cihelková Vladimíra

 

KLUBOVÝ ŠAMPION 2014

 

Klubový junior šampion

 

Feny

 

AGNES Rafonda, MUDr.Marcel Truelle

 

AMEREI SWEET Pro-Nika, Veronika Kučerová

 

GRETA Kolinea, Pohořalá Martina

 

Psi

 

EDDIE BLACK PAW od Kopce Zebína, Martina Constantini

 

ALWIN z Horního Valdorfu, MUDr. Marcel Truelle

 

INDIAN SUMMER BREEZE, Petra Novotná/Wenzlová/

 

Klubový šampion

 

Feny

 

AGNES Rafonda, MUDr. Marcel Truelle

 

ELLIE GARAH Kari-Přílepy, Ing. Lucia Kormošová

 

AILA Baloonek, Petr Košina

 

CHERRY z Kamenné ulice, Hana Martincová

 

Klubový šampion 2013

 

Klubový junior šampion

 

Psi

 

CERVANTES von Bursík, Michal Dorčák

 

Feny

 

AILA Baloonek, Petr Košina

 

FRANCESKA Kolinea, Martina Pohořalá

 

Klubový šampion

 

Psi

 

HILTON z Kulíkova, Jitka Vedrová

 

BYRON von Bursík, Michal Dorčák

 

Feny

 

DAREN Bohemia Energy, Jana Pičmanová

 

YOLINDA od Kopce Zebína, Gabriela Trýzubská

 

EASY TO LOVE HER Arvin. Kristýna Hrdličková

 

Klubový šampion 2012

 

Klubový junior šampion

 

Psi

 

HILTON z Kulíkova, Vedrová Jitka

 

Feny

 

ROCKIE od Půlnočního slunce, Veronika Minářová

 

SIMPLY STUNNING AT NOTTING HILL, Daniela Smolová

 

Klubový šampion

 

Psi

 

UPPY od Kopce Zebína, Ivana a Petr Formanovi

 

XELUX od Kopce Zebína, Konečná Marta

 

MICKEY FINN EXPLOZENS´, Trýzubská Gabriela

 

NEW KID IN TOWN KASHMERE’S, Trýzubská Gabriela

 

Feny

 

DHARMA Aldebaran Taurus, Helena Truellová

 

VASABY od Kopce Zebína, Košina Petr

 

BLACK-EYE Dagbey, Kučerová Iveta

 

Klubový šampion 2011

 

Klubový junior šampion

 

Psi

 

UPPY od Kopce Zebína, Forman Petr

 

Feny

 

VIOLET od Kopce Zebína, Prokelová Veronika

 

GOLDIE z Kulíkova, Prokelová Veronika

 

VASABY od Kopce Zebína, Košina Petr

 

TAREBY od Kopce Zebína, Trýzubská Gabriea

 

QUENTINA od Půlnočního slunce, Vedrová Jitka

 

Klubový šampion

 

Psi

 

JUMPING JACK FASH KC´S, Trýzubská Gabriela

 

PERRY od Kopce Zebína, Trýzubská Gabriela

 

Feny

 

PHOEBE od Půnočního slunce, Kolářová Karla

 

DAYLIGHT STAR Arwin, Hrdličková Kristýna

 

BUCCHI Balader, Procházková Marta

 

E.T. z Kulíkova, Vedrová Jitka

 

Klubový šampion 2010

 

Klubový junior šampion

 

Pes

 

PERRY od Kopce Zebína, Gabriela Trýzubská

 

Feny

 

DAYLIGHT STAR Arwin, Kristýna Hrdličková

 

BOOMBERLIN Aldebaran Taurus, Ivana Formanová

 

Klubový šampion

 

Feny:

 

BEGGI Dvorná Lipa, Adéla Bursíková

 

NAIRA od Kopce Zebína, Ing. Radka Lešová

 

Přihlášení

Přihlašovací jméno je prijmeni.j (j=první písmeno jména) a heslem pro přihlášení je Vaše klubové číslo_PJ (iniciály, nejdřív příjmení a pak jméno).